Kad man bija 4 gadi, vecāmamma pirmo reizi man iedeva rokās tamboradatu. 6 gadu vecumā uztamborēju 2 pārus čības - mammai un krustmātei Ziemassvētku dāvanām. Jakas un džemperus sev, draugiem un radiņiem adu kopš skolas programmā bija jaku adīšana. Visbiežāk Ziemassvētku un jubileju dāvanas darinu pati, tad katrā zeķē, cimdā vai bļodiņā var ielikt visas labās domas par dāvanas saņēmēju. Rokdarbi ir mana meditācija, vaļasprieks un atpūta.

Kā top keramikas trauki, pirmo reizi pamēģināju 2009.gadā Latgales podnieku skolas vasaras plenērā pie Evalda Vasilevska. Kopš 2013.gada  vasaras plenēra, nu jau traukus veidoju gandrīz katru dienu. 

Ja arī jums ir iepatikušies mani darbiņi, labprat dalītos ar kādu samīļotu bļodiņu, siltām zeķēm vai īpaši jums adītu džemperi.

Ja vēlaties pasūtīt īpaši Jums veidotus keramikas izstrādājumus, jārēķinās, ka pasūtījums jāveic 2-4 nedēļasiepriekš. Ceplīti kurinām apmēram reizi mēnesī, bet darbu izveidei un žūšanai nepieciešamas 1-3 nedēļas, atkarība no darbu lieluma (biezuma).

Darbu eļļošana ar bišu vasku un eļļu. zeķes īsajiem zābaciņiem Svēpētās keramikas trauki. Svečturis, sviesta trauks, šķīvis, krūka. Ir iespējams veidot vienotā rakstā. Trauki ar ozollapu rakstu. Zīmējuma vieta ir vairākkārt pulēta ar gludu akmenīti. Bļodas ar senajām latvju rakstu zīmēm. Uz lielajām bļodām ir 8 gadskārtu zīmītes, mazajām četras. Svečturis. Uz šķīvīša, blakus svecītei, var novietot krustnagliņas, apelsīna miziņas, kanēli vai kafiju. Svečturi. Ar sojas vaska vai bišu vaska svecēm. Pēc izdegšanas var likt citu sveci vai atkārtoti ieliet dabīgo sveču masu. šķīvis un bļodas ar bērza lapu zīmējumu. Galda klājums vienotā stilā. Medus podiņi. 300-500 ml Ir iespējams pasūtīt trauku komplektus ar līdzīgiem vai vienādiem rakstiem. Izpildes laiks 1-4 nedēļas. (līdz nākamajam ceplim) Svečturi veidoti Radošajās darbnīcās, arī tu vari tādus uztaisīt. Reizēm dzejnieka vārdi spēj pateikt īpašāk, jūtīgāk. Varu ierakstīt šķīvjos gan dziesmu tekstus, dzeju, gan speciālu novēlējumu. Īpaša dizaina augļu trauki. Kam jūs tos izmantotu? Reizēm gribas nevis vienkārši padzert tēju, bet sasildīt rokas ar smaržīgo dzērienu. Tad noder krūzes bez osām. (otrajā rindā) Gan krūzītēm, gan bļodiņām ir atšķirīgi dekori, lai vieglāk atpazīt savu krūzīti.
back to top